חיפוש באתר

אודותבית הספר "ג'ודוקא" נפתח בשנת 99' עם מועדון ראשון בגבעתיים, עם השנים גדלו מספר המועדונים ומספר החניכים בו והתפתח מאוד וכיום רשומים בו כ- 1000 ספורטאים עם אין ספור מדליות וגביעים מתחרויות שונות בארץ.בית הספר ג'ודוקא עוסק בספורט הישגי ותחרותי ומבנה המועדון מורכב ממספר שלבים. השלבים הראשונים הם ילדי החוגים, ילדים צעירים החל מגיל 4 הנמצאים בשלבי בנייה, יציבה נכונה,קואורדינציה,חיזוק הביטחון העצמי שלהם ומתנסים לראשונה באומנויות הלחימה. לאחר מכן מגיע הספורט התחרותי שבהם הילדים רוכשים את הידע באימונים מידי שבוע, מתחרים מספר פעמים בשנה ומשתתפים בפעילויות מחוץ למועדון כגון: מחנות אימונים, סמינרים והכנה לכיוון הנבחרות הצעירות. השלב המתקדם במועדון הוא כמובן הנבחרת הבוגרת, שמקדישה את רב זמנה במתקן האימונים במכון וינגייט  ומשתתפת בתחרויות הבינלאומיות.
 
בראש המועדון עומדים רועי ולירן נייגוז אשר מקדישים את כל זמנם וכישוריהם בהדרכת דורות לעתיד, שבימים אלו מובילים בענפי אומנויות הלחימה השונים, בתחרויות ,בהדרכה במועדונים ובצבא.  לצידם במועדון עומדים צוות מדריכים מקצועי ובניהם ספורטאים מנבחרות ישראל והסגל האולימפי בג'ודו ובג'ו ג'יטסו שחלקם החלו את דרכם כחניכים במועדון וכיום בנוסף להיותם ספורטאים מצליחים ומוכשרים הם שותפים להצלחה של המועדון. צוות המדריכים מקדישים שעות רבות לתכנון כל נושא התשתית של ילדי החוגים. דואגים לתנאי האימונים הנוחים לציוד הטוב ביותר ולהדרכה מקצועית כדי שאלה בזמנם יהפכו לספורטאים מובילים וימצו את מירב הפוטנציאל הטמון בהם.  בנוסף משקיע המועדון בחינוך הספורטאים ומקנה להם ערכים רבים בהיבט המנטלי והגופני. כל ילד במועדון מקבל את מלוא התמיכה ללא קשר ליכולת הספורטיבית שלו. מעבר לאימונים הסדירים מתקיימות תחרויות, ימי קרבות, מפגשים חברתיים,ימי גיבוש, מחנות אימונים לקבוצות הגיל השונות ועוד.
 
בית הספר ג'ודוקא הוא מעבר לחוג אחר הצהרים והחברים בו מרגישים בו את אווירת המשפחה שנוצרה במועדון. המועדון ומדריכיו רואים לנגד עיניהם את עתידם של ילדכם ומבטיחים לתת כל שביכולתנו להעניק את מירב המקצועיות, היחס האישי לכל ספורטאי ומסגרת ספורטיבית שתלווה אותו לאורך שנים רבות.

 

 

                                                                                                          גלישה נעימה  ,